O CO CHODZI W SESJI LIFESTYLE ?

Każdy fotograf pewnie ma swoją definicję sesji typu lifestyle . W opisach takiej sesji pojawiają się zazwyczaj podobne skojarzenia: że jest naturalna, niepozowana, może być domowa lub w plenerze. Sesja lifestyle pokazuje waszą codzienność. To takie zdjęcia rodzinne dokumentujące wasze, wspólne życie: przygotowywanie posiłku, czytanie książek, zabawy z dziećmi, jednym słowem wasze rytuały dnia powszedniego. Piękno takiej sesji zawarte jest w naturalności. Nie mamy scenografii, sztucznego oświetlenia, rekwizytów.

Na co dzień robimy zdjęcia telefonami (mamy je zawsze pod ręką), coraz rzadziej używamy aparatu fotograficznego do robienia zdjęć. Nie wszystko jednak da się sfotografować telefonem, w gorszym oświetleniu czy przy ruchu (dzieci ruszają się prawie cały czas) zrobienie udanego zdjęcia graniczy z cudem. Sesja lifestyle jest dla was jeżeli cierpicie na brak wspólnych zdjęć ( w końcu ktoś zawsze to zdjęcie robi) i chcecie mieć piękne zdjęcia w dobrej jakości.

Działam na terenie Poznania, ale dojazd na sesję  w inne miejsce nie stanowi dla mnie problemu. Lubię podróżować, odkrywać nowe miejsca, które mnie inspirują. Czekam na waszą historię.